Діагностика, заправка та ремонт кондиціонерів

Вартість послуг з обслуговування кондиціонера:

бактеріологічна чистка кондиціонера - 2150 грн.

заправка та вакуумування кондиціонера - 1800 грн.

Пред'явнику промокоду
ABKC2023
в столі замовлень СТО Автоберег послуга надається за спеціальною акційною вартістю
1505 грн. ** (на бактеріологічну чистку кондиціонера)
1260 грн. ** (на заправку та вакуумування кондиціонера ***)

 

*акції, що стосуються однієї і тієї самої послуги не сумуються

** Ціна за роботу фахівців. Підсумкова сума може відрізнятися на вартість використаних в процесі роботи матеріалів.

Попередньо записатися можна за телефоном:

СТО на Бальзака 7     (044) 591-4-591

Для того, щоб система кондиціонування була справною і нормально працювала, її треба регулярно обслуговувати. Важливість цього іноді недооцінюють, і деякі фірми починають свою роботу, коли проблема вже виникла, забуваючи, що під час регулярного здійснення діагностики та обслуговування системи багато несправностей вдасться виявити і нейтралізувати ще до того, як вони стануть справжньою проблемою. Відзначимо, що для системи кондиціонування ідеальний термін проведення технічного обслуговування 1 рік.

Простою і вигідною процедурою обслуговування є самостійний запуск системи кондиціонування на п'ять - десять хвилин щомісяця незалежно від погоди. Завдяки цьому компресорне масло рівномірно розподіляється по системі і не дає висохнути і затвердіти сальникам. Саме руйнування сальників валу компресора є спільною несправністю всіх систем кондиціонування. Якщо сальник довго не змазувався маслом, то він висихає, приклеюється до валу і при включенні системи обертається разом з ним. Тому, він дуже швидко псується. Якщо сальник компресора виведений з дії, холодоагент та компресорне масло витечуть з системи.

Звичайна система кондиціонування, яка в хорошому стані, в середньому втрачає в рік від 25 до 100 г холодоагенту через невеликі витоки і пористість її елементів, а також через те, що система не включалася протягом певного часу. Саме це є причиною істотного зниження рівня холодоагенту, навіть якщо в цілому система кондиціонування справна, що обов'язково позначиться на ефективності її роботи.

Ще однією проблемою є те, що з часом, особливо в літній період, ребра охолодження конденсатора засмічуються мертвими комахами і брудом. Через це відбувається зменшення потоку повітря, що проходить через конденсатор і радіатор системи охолодження, що може стати причиною їх перегріву. Проведення регулярного чищення допоможе запобігти появі даної проблеми.

Hyundai купити в Чернігові. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Чернігові - фото 6

Іншим джерелом неприємностей без належного обслуговування можуть бути пробки в дренажній трубці випарника. Якщо вони з'являються, конденсат, збиратися на піддоні випарника. Це призводить до того, що система не зможе належним чином регулювати вологість повітря. Крім того, є небезпека розмноження бактерій в піддоні і як наслідок - появи неприємного запаху під час роботи системи.

Окрім обслуговування елементів, в яких найчастіше виникають проблеми, бажано також щорічно проводити перевірку всієї системи. А це - злив холодоагенту, перевірка системи витоку, вакуумування системи і заправка необхідною кількістю холодоагенту і компресорного масла. Не відкладайте вирішення питання на літо, тому що за зиму несправність з невеликим витоком може перетворитися в заміну компресора, ресивера (осушувача), промивання системи, що обійдеться Вам набагато дорожче. Пам'ятайте: якщо обслуговування кондиціонера відбувається своєчасно, то повітря в салоні Вашого авто завжди буде свіжим.


 

Компанія ТОВ «Автоберег» - офіційний дилер автомобілів ТМ HYUNDAI в Києві. Гнучка політика компанії у відносинах з Клієнтами дозволяє максимально враховувати навіть найвибагливіші зацікавленності та побажання. Станції технічного обслуговування компанії ТОВ "Автоберег" дозволяють здійснювати будь-які види робіт з автомобілями HYUNDAI.