Hyundai Motor представила технічні характеристики свого флагманського седана Grandeur сьомого покоління. Абсолютно новий Grandeur маркується як Azera поза Кореї, і його технічні характеристики залежать від ринку.

Абсолютно новий Grandeur святкує легендарну спадщину престижності та преміальної якості з моменту свого дебюту у 1986 році. Модель отримала сміливий стиль та останні інновації та функції, щоб забезпечити відмінні ходові якості та комфорт в автомобілі для водія та пасажирів.

Hyundai купити в Чернігові. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Чернігові - фото 6

Оптимізована трансмісія та розширені функції безпеки для седана преміум-класу

Абсолютно новий Grandeur буде доступний з двома варіантами двигунів. Варіант двигуна GDi об'ємом 3,5 л забезпечує максимальну потужність двигуна 300 к.с. і максимальний момент, що крутить, 36,6 кгс·м. 1,6-літровий бензиновий турбогібридний двигун забезпечує максимальну потужність 180 к.с. і максимальний момент, що крутить, 27,0 кгс·м.

Відповідно до очікувань пасажирів седана преміум-класу, новий Grandeur також оснащений різними сучасними функціями безпеки та зручності, у тому числі потенційно корисними для здоров'я. Сидіння та поверхні, до яких часто торкаються пасажири, виготовлені з матеріалів з антибактеріальною обробкою.

Крім того, в моделі застосовується Hyundai Smart Sense, який включає функції безпеки, такі як система запобігання зіткнень перед 1.5 (FCA1.5), система запобігання зіткнень при паркуванні заднім ходом (PCA), монітор сліпих зон (BVM) і система допомоги при безпечному виході (SEA) для зниження стресу водія та забезпечення комфортнішого водіння. Remote Smart Parking Assist допомагає водію легко роз'їхатися і залишити місце для паркування. Крім того, під час маневрів заднім ходом новий Grandeur висвітлюватиме задній хід, щоб повідомляти інші автомобілі та пішоходів про його передбачуваний шлях.

Hyundai купити в Чернігові. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Чернігові - фото 7

Інноваційні функції, що підвищують цінність седана преміум-класу

Абсолютно новий Grandeur ставить на перше місце потреби клієнтів, такі як безтурботна тиша в салоні, яка стала можливою завдяки звуконепроникному склу, килиму і шинам з шумозаглушенням. Крім того, для пасажирів другого ряду передбачені сидіння, що відкидаються і електрично керовані віконні штори.

Гібридний варіант електромобіля (HEV) абсолютно нового Grandeur використовує E-Motion Drive, який складається з режиму E-Comfort Drive, що забезпечує більш плавне водіння, та E-Dynamic Drive, що забезпечує динамічну та стабільну роботу при прискоренні та проходженні поворотів.

Передові цифрові технології для кращої мобільності

Абсолютно новий Grandeur - перша модель, в якій використовується Connected Car Navigation Cockpit (ccNC), нова інформаційно-розважальна система Hyundai Motor, що відкриває новий розділ у галузі інтелектуальної мобільності. Нещодавно представлений ccNC поєднує навігацію, кластер і проекційний дисплей (HUD) в цілісний графічний інтерфейс користувача.

Седан також відрізняється покращеним автомобільним звуком. Аудіосистема преміум-класу Bose у поєднанні з алгоритмом South True, спеціально налаштованим для Grandeur, може перетворювати низькоякісні медіаджерела (наприклад, MP3) на високоякісний звук, а технологія об'ємного звучання Bose Centerpoint 360 забезпечує більш захоплюючий звук усередині автомобіля.

Hyundai купити в Чернігові. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Чернігові - фото 8

Великий седан преміум-класу з гарними пропорціями

Абсолютно новий Grandeur відроджується з дизайном, що виходить за рамки поколінь та переваг, з вражаючим злиттям мистецтва та технологій.

Седан преміум-класу має довжину 5035 мм, що на 45 мм більше ніж у попереднього покоління. Зі збільшеною на 10 мм колісною базою та збільшеною на 50 мм задньою звісою новий Grandeur витончено зберігає свої нові пропорції, а також має додаткову перевагу у вигляді більш просторого салону.

Зовнішній дизайн моделі відрізняється не тільки красивими пропорціями, а й плавними формами, натхненними роботою Hyundai Motor у мобільності майбутнього. Низька висота автомобіля, зрушена назад вершина капота та задні стійки надають динамічного та унікального стилю преміум-класу. Від фар до задніх ліхтарів, новий Grandeur відрізняється гладкими бічними панелями кузова і акуратними характеристиками. Зокрема, його безрамні двері та дверна ручка надають вишуканого вигляду. Фірмовий горизонтальний денний ходовий ліхтар та габаритний ліхтар проходять через передню частину седана, роблячи сміливу заяву про прибуття.

Hyundai купити в Чернігові. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Чернігові - фото 9

Внутрішній простір з відчуттям преміум-класу, інтуїтивними технологіями та деталями, що надихають.

Інтер'єр абсолютно нового Grandeur розроблений з використанням мінімалістського підходу, в якому основна увага приділяється ергономіці, інтуїтивним технологіям та зручності для користувача, щоб забезпечити відчуття простору, що сприяє комфорту та розслабленню.

Охоплююча архітектура випливає з панелі приладів. Підсвічування "настрою", застосоване до обробки панелі безпеки, випромінює різні кольори для різних сценаріїв, таких як натискання кнопки запалювання, режими водіння та розпізнавання голосу, що посилює відчуття зв'язку з автомобілем та залучення до процесу керування.

Центральна консоль оснащена вражаючим 12,3-дюймовим кластерним дисплеєм з вбудованою навігаційною системою, ергономічно та гармонійно розташованим над 10,25-дюймовим сенсорним контролером кондиціонування повітря, що забезпечує високотехнологічний зовнішній вигляд.

Односпицеве рульове колесо викликає спогади про Grandeur першого покоління і включає різні контролери для підвищення зручності, а також чотири світлодіодні індикатори на кришці центрального звукового сигналу, які працюють у поєднанні з керуванням автомобілем і розпізнаванням голосу водія.

Крім того, електронний важіль перемикання передач колонного типу тепер розташований за кермовим колесом, що забезпечує інтуїтивно зрозуміле управління шляхом узгодження напрямку перемикання передач та руху. Його переміщення також забезпечує чистий зовнішній вигляд центральної консолі та підвищує зручність використання внутрішнього простору.

Внутрішнє оздоблення та кольори абсолютно нового Grandeur натхненні відтінками та візерунками, що зустрічаються в природі, та традиційним корейським декором, а також усунуті штучні елементи на користь екологічно чистих матеріалів, таких як матеріал для кольорового покриття на основі бамбука, шкіра оброблена натуральною рослинною фарбою.

Абсолютно новий Grandeur надійде у продаж на деяких світових ринках, починаючи з другого кварталу 2023 року.


Автоцентр Паритет – офіційний дилер Hyundai (Хюндай) в Києві та Київській області.

Контакти: 098 686 8567