У травні 2022 року Hyundai Motor Company отримала три нагороди на церемонії вручення нагород Autocar Awards 2022. Журі найстарішого в світі автомобільного журналу Autocar назвало СангЮпа Лі, виконавчого віце-президента і голову Глобального центру дизайну Hyundai, Героєм року в галузі дизайну, а також Hyundai i20 N найдоступнішим автомобілем для водія у Великобританії, а Hyundai SANTA FE – найкращим великим автомобілем.

Престижна премія Autocar Awards присуджується за найкраще в автомобільній промисловості, інноваційні технології або видатний дизайн. Вперше церемонія 2022 року включала як британські нагороди Best Driver's Cars, так і британські нагороди Best Cars Awards, що дало більш повне уявлення про автомобільний світ, ніж будь-коли раніше.. 

Звання «Герой дизайну року» Autocar присвоюється людині, яка вплинула на світ автомобільного дизайну не лише минулого року, але й протягом усієї своєї кар'єри. Нещодавня робота СангЮпа Лі як глава Глобального центру дизайну Hyundai отримала загальну похвалу, у тому числі IONIQ 5, який нещодавно отримав нагороди «Всесвітній автомобільний дизайн року», «Всесвітній автомобіль року» та «Всесвітній електромобіль року».

Але також на суддів справило враження широта переваги дизайну Hyundai під керівництвом Лі. На церемонії вручення нагород iF design Awards 2021 Hyundai перемогла у дев'яти окремих категоріях. На початку 2021 року Hyundai здобула чотири нагороди GOOD DESIGN Awards, у тому числі за концептуальний автомобіль Prophecy, який також був названий «Кращим із найкращих» на церемонії вручення нагород Red Dot Design Awards.

«СангЮп Лі приєднався до Hyundai в 2016 році, і як головний дизайнер Hyundai і Genesis він займається одночасним створенням 50 серійних автомобілів в 11 глобальних дизайнерських центрах з командою з 700 осіб, — сказав Марк Тісшоу, редактор журналу Autocar. "У рамках своєї ролі він керував перетворенням дизайну Hyundai, яке викликає все більше захоплення".

Лі сказав: «Озираючись назад на попередніх лауреатів премії Autocar Design Hero Award, для мене велика честь зараз сидіти поруч із деякими людьми, яких я вважаю своїми власними героями дизайну. Дякуємо команді Autocar за високу оцінку роботи Глобального центру дизайну Hyundai. Я з вдячністю приймаю цю нагороду від імені всіх наших дизайнерів та інженерів, відданих своїй справі, талановитих та нескінченно творчих, які продовжують впроваджувати інновації у наш бренд із усього світу».

Hyundai купити в Чернігові. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Чернігові - фото 6

Також на премії відзначили автомобіль Hyundai SANTA FE. Позашляховик був названий найкращим великим автомобілем Autocar. Тісшоу сказав: «Якщо ви думаєте, що великі автомобілі не можуть бути економічними і недорогими, або що «працьовиті» позашляховики не можуть почуватися шикарними або привабливими, або що модуль гібриди, що підключається, вимагають занадто багато компромісів, щоб бути корисними в реальних сімейних автомобілях, SANTA FE готова показати вам інше».

SANTA FE отримав високу оцінку за комфорт та місткість, широкий набір стандартних функцій та функціональний дизайн салону. Автомобіль відрізняється сміливим, характерним новим дизайном та рядом нових технологій та функцій безпеки.

"Перемога у цих висококонкурентних категоріях продуктів є значним досягненням для Hyundai", - сказав Че Янг Кім, керівник відділу продуктів Hyundai Motor Group. «Це свідчення напруженої роботи, спрямованої на виробництво найкращих у своєму класі продуктів, а також чудових людей, які очолюють та працюють у наших командах із проектування та розробки продуктів. Santa Fe та i20 N можуть бути дуже різними автомобілями, але в їх створенні використана одна і та ж винахідливість та технічна майстерність».


Автоцентр Паритет – офіційний дилер Hyundai (Хюндай) в Києві та Київській області.

Контакти: 098 686 8567