Лізинг

Лізинг від Олімп Мотор

Компанія Олімп Мотор пропонує своїм клієнтам придбання автомобіля в лізинг

Лізинг, або фінансова оренда, — вигідний і зручний фінансовий інструмент, що поєднує в собі переваги оренди, банківського кредиту і придбання автомобіля за договором купівлі-продажу в розстрочку. Лізинг робить покупку транспортних засобів більш доступною і економічною як для компаній, так і для приватних підприємців. При купівлі транспортного засобу в лізинг наші партнери допоможуть підібрати індивідуальні умови з максимальною вигодою і мінімальними витратами для Вас.

Лізинг, зручний для клієнта

Hyundai в лізинг — це можливість швидко отримати в своє розпорядження новий автомобіль, індивідуально підібравши умови оплати і графік внесення коштів. Крім того, дана схема придбання автомобіля дозволяє істотно економити на сплаті податків, оскільки лізингові платежі відносяться на витрати (витрати виробництва), а використовуваний автомобіль не числиться на балансі набувача і не обкладається податком на майно.

Компанія Олімп Мотор пропонує своїм клієнтам всі переваги фінансової оренди автомобілів, спираючись на досвід американського і європейського ринків:

  • можливість оновити автопарк або придбати нове приватне авто, не вилучаючи велику суму з бюджету компанії;
  • поетапну оплату вартості автомобіля і можливість обійтися без банківських кредитних програм;
  • об'єкт лізингу (авто марки Хюндай) не піддається податковому арешту;
  • максимально швидке оформлення необхідних документів, а також можливість використання автомобіля відразу після виплати частини вартості.

 

  • Розрахунок лізингу.
  • Уточнити умови придбання.

 

0443949467
corporate@olimpmotor.com