АВТО В НАЯВНОСТІ

EDEM AUTO - автосалон у Києві, що пропонує клієнтам широкий вибір автомобілів торгової марки Hyundaі, що відповідають стандартам якості, вищим критеріям надійності та безпеки. Широкий склад авто у наявності сьогодні, дає змогу вам обрати для себе друга та партнера для будь - яких життєвих ситуацій. Приходьте до EDEM AUTO та вже за 60 хв. виїжджайте на своєму новенькому авто.

Деталі та точний наявний склад уточнюйте у консультантів за телефонами: 095 650 36 58 або 067 650 36 58

Українська

Подовжується термін гарантійного технічного обслуговування

Шановні клієнти.
Повідомляємо вам, що термін гарантійного технічного обслуговування подовжується до закінчення воєнних дій, або спеціального повідомлення про початок роботи офіційного дилерського центру Едем - Авто.
Українська

Нyundai підтвердив лідерство у SUV-сегменті: TUCSON і IONIQ 5 увійшли у фінал акції “Авто Року 2022”.

Поки автовласники дискутують над тим, яке авто краще з ДВЗ чи електричне, а експертні кола поділились на електроскептиків та електрооптімістів, Hyundai доводить, що не планує залишати своїх провідних позицій у жодній зі сфер автовиробництва.

Українська

Hyundai TUCSON у фільмі UNCHARTED: НЕЗВІДАНЕ

Hyundai TUCSON у фільмі UNCHARTED: НЕЗВІДАНЕ


Насолодитися футуристичним дизайном та універсальними можливостями нового Hyundai TUCSON можна у фільмі Sony Pictures UNCHARTED: НЕЗВІДАНЕ. Для того, щоб додати гострих відчуттів і азарту був розроблений прототип моделі TUCSON під назвою “Звір”. Прем‘єра фільму в Україні запланована на 10 лютого, 2022 рік.

Українська

TUCSON NX4 «ТУТ І ЗАРАЗ»

Новенький TUCSON NX4 «ТУТ І ЗАРАЗ»


Українська

Підсумки 2021 року для Hyundai в Україні.

Всупереч загальному зниженню промислового попиту, Hyundai Motor Europe завершив 2021 рік з високими результатами продажів. Минулого року компанія продала в Європі 515 886 автомобілів, що на 21,6 % більше, ніж у 2020 році. Це призвело до зростання частки ринку до 4,4 %.

В Україні Hyundai не вибивався з успішного європейського контексту і увійшов у 5 найбільш популярних марок, реалізувавши 4863 автомобіля. Продажі зросли на 19 %, а доля на ринку склала 4,7 %.

Hyundai набирає оберти в Україні.

Українська

Сторінки