Перша в світі система розпізнавання присутності задніх пасажирів (Rear Occupant Alert), розроблена компанією Hyundai Motor, удостоїлася перемоги в номінації SAFETYBEST-2018 престижного європейського конкурсу AUTOBEST. Журі конкурсу, до якого входять журналісти з 31 країн Європи, включно з Україною, відзначило інноваційність цієї системи безпеки, якою оснащується кросовер Hyundai Santa Fe четвертого покоління.

Перша в автомобільній промисловості система розпізнавання присутності задніх пасажирів, яка також може відстежувати присутність на задньому ряду домашніх тварин або об'єктів, сповіщає водія за допомогою світлової та звукової сигналізації, а також - повідомленням на мобільний телефон, якщо він забув випустити з салону пасажирів або вихованця. Журі конкурсу відзначило цю інновацію як найважливішу, яка допоможе водіям вчасно згадати про забутих в автомобілі дітей, і, тим, самим відверне летальні випадки, особливо у спекотну пору року.

"Видатна система безпеки від Hyundai, яка допомагає забудькуватим батькам згадати, що у них в машині залишилася дитина, хоча і проста за своїм алгоритмом роботи, але виконує важливу роль, запобігаючи трагічних випадків. Принцип конкурсу AUTOBEST - це пошук чудових, але в той же час простих рішень, які допомагають зробити кожну поїздку в автомобілі комфортніше і безпечніше. І система безпеки від Hyundai відповідає цьому принципу в повній мірі", - заявив Ден Варді, засновник і президент конкурсу AUTOBEST.

Офіційна церемонія вручення нагород AUTOBEST-2018 відбудеться в лютому 2019 року.

Показово, що раніше наявність і функціональність системи Rear Occupant Alert в кросовері Santa Fe відзначили експерти Європейського комітету з оцінки безпеки транспортних засобів EuroNCAP, які присудили моделі вищий рейтинг безпеки - 5 "зірок". Такий же високої оцінки удостоївся і водневий кросовер Hyundai NEXO.

 

Компанія ТOВ "Хюндай Мотор Україна" - офіційний дистриб’ютор автомобілів всесвітньо відомого бренду HYUNDAI в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.