HYUNDAI найбільш технологічний виробник автомобілів у 2021 році у сегменті масового ринку за рейтингом JD Power.


Hyundai названо найбільш технологічним виробником в сегменті масового ринку - 519 балів. Також модель Hyundai ELANTRA отримала індивідуальну нагороду за новітню технологію – Асистента з запобігання фронтальному зіткненню, що розпізнає пішоходів та велосипедистів (Forward Collision-Avoidance Assist with pedestrian and cyclist detection), FCA. Скануючи дорогу попереду за допомогою радара та камери, система FCA автоматично гальмує, коли виявляє раптове гальмування автомобілем попереду або наявність пішоходів чи велосипедистів. Слід зазначити, що на український ринок з цією технологією імпортуються автомобілі Hyundai моделей: TUSCON, IONIQ 5, SANTA FE та STARIA.

Hyundai купити в Чернігові. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Чернігові - фото 6

Сучасні технологічні інновації, розроблені Hyundai, включають низку унікальних систем, серед яких функції безпеки, допомоги при водінні та такі, що підвищують зручність і комфорт пасажирів в автомобілі.

 Алгоритм, за яким створюється рейтинг якості JD Power, передбачає опитування власників нових автомобілів після закінчення 90 днів їх експлуатації й підрахунок однакових зауважень на 100 автомобілів. Чим менше кількість подібних зауважень - тим краще показник моделі в рейтингу. Для визначення рейтингу у 2021 році опитали понад 110 тисяч власників автомобілів.

Hyundai купити в Чернігові. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Чернігові - фото 7

Серед найкорисніших технологічних функцій свого автомобіля власники вважають: камеру заднього виду,  систему кругового огляду та можливість керуванням автомобілем за допомогою однієї педалі (у електроавтомобілів). У Hyundai дана функція реалізується в режимі i-Pedal. В цьому режимі зменшення тиску водієм на педаль акселератора дозволяє знизити швидкість аж до повної зупинки. На українському ринку функція доступна в автомобілях Hyundai, зокрема в IONIQ 5 та KONA Electric.

Hyundai купити в Чернігові. Нові Хюндай. Ціни на авто Hyundai в Чернігові - фото 8

Компанія ТOВ «Хюндай Мотор Україна» - офіційний дистриб’ютор автомобілів бренду Hyundai в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.