Збільшена гарантія на високовольтні батареї електричних та гібридних Hyundai

Гарантія на високовольтні батареї електричних та гібридних Hyundai в Україні становитиме 8 років або 160 000 км пробігу

Хюндай Мотор Україна збільшує гарантію на високовольтні батареї електричних та гібридних автомобілів Hyundai. Усі клієнти, що придбають електричні чи гібридні автомобілі бренду з 1 травня 2024 року, отримають ще більше переваг та спокою від володіння офіційним автомобілем. Адже для них будуть доступні покращені умови гарантії на наші високопродуктивні літій-іонні полімерні батареї – 8 років або 160 000 км, залежно від того, що настане раніше. Дана гарантія буде доступна для: Ioniq 5, Ioniq 6, Tucson Hybrid, Kona Hybrid та на всі інші нові електрифіковані моделі Hyundai.

Окрім цього, уже традиційно, кожен автомобіль Hyundai створений за найвищими стандартами якості, що дозволяє запропонувати клієнтам одні з найкращих загальних умов гарантії на ринку України для електричних чи гібридних автомобілів - 5 років або 100 кілометрів пробігу.

Деталі на https://hyundai.com.ua/guarantee

Компанія ТOВ «Хюндай Мотор Україна» - офіційний дистриб’ютор автомобілів бренду Hyundai в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.